Förtroendevalda i Kalix kommun

Gerd Strand (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-05-23 - 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31