Förtroendevalda i Kalix kommun

Roine Brunnberg (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Stiftelsen Kalixbo Ersättare 2020-04-14 - 2023-04-30
Valnämnden Ersättare 2019-11-25 - 2022-12-31