Förtroendevalda i Kalix kommun

Kristina Karlsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Kristina.Karlsson@politiker.kalix.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31