Förtroendevalda i Kalix kommun

Susanne Darengren (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Susanne.Darengren@politiker.kalix.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gruppledare Gruppledare 2019-04-10 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31