Förtroendevalda i Kalix kommun

Håkan Nyman (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritids- och kulturnämnden Ledamöter 2019-01-01 - 2022-12-31
Fritids-och kulturnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-02-26 - 2022-10-14