Förtroendevalda i Kalix kommun

Adam Dahlberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
Adam.Dahlberg@politiker.kalix.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala tillgänglighetsrådet Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunalt pensionärsråd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31