Förtroendevalda i Kalix kommun

Ulrica Rönnquist Paavola (S)

Kontaktinformation

E-post:
Ulrica.Ronnquist-Paavola@politiker.kalix.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Stiftelsen Kalixbo Ledamot 2019-05-01 - 2023-04-30