Förtroendevalda i Kalix kommun

Roland Nordin (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jävsnämnd Ledamöter 2019-01-01 - 2022-12-31
Stiftelsen Kalixbo Ledamot 2019-05-01 - 2023-04-30