Förtroendevalda i Kalix kommun

Henrik Eriksson (C)

Kontaktinformation

E-post:
Henrik.Eriksson@politiker.kalix.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbets- och personalutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Stiftelsen Kalixbo Ledamot 2019-05-01 - 2023-04-30